Coin Toss Touch

Coin Toss Touch 1.2.0

Orzeł czy reszka?

Zalety

  • Proste działanie
  • Ładna grafika

Wady

  • Brak opcji

Niezły
6

Coin Toss Touch to darmowy program symulujący rzut monetą. Elegancka oprawa graficzna oraz płynna animacja to jego główne zalety. Jeśli masz problemy z podjęciem decyzji, pobierz Coin Toss Touch dla telefonów Nokia.

Rzut monetą to popularna metoda stosowana, kiedy musimy podjąć decyzję, ale wolimy żeby los zadecydował za nas. Może się przydać, zgodnie z tradycją, podczas rozstrzygania pierwszeństwa w meczach sportowych. Jeśli nie masz jednak monety w kieszeni, możesz skorzystać z bardzo realistycznej wirtualnej monety w aplikacji Coin Toss Touch.

Coin Toss Touch przedstawia leżącą na wirtualnym podłożu złotą monetę. Aby wykonać rzut, wystarczy "pociągnąć" ją w górę, przesuwając palcem po dotykowym ekranie. Po krótkim locie i koziołkowaniu w powietrzu, moneta spada ujawniając wynik. Moneta opisana jest po angielsku, heads oznacza orła, tails, reszkę.

Coin Toss Touch to bardzo starannie wykonany program do rzucania monetą. Przyda się niezdecydowanym, arbitrom na boisku oraz imprezowiczom chcącym zdecydować kto pójdzie do sklepu. Jeśli często stosujesz rzut monetą, pobierz darmowy program Coin Toss Touch dla telefonów Nokia.

Coin Toss Touch

Download

Coin Toss Touch 1.2.0

Opinie użytkowników o Coin Toss Touch